
Den Slimme Luftrenaren använder avancerad UV-C-lampteknik för att rena luften på ett effektivt sätt. Dess snygga design passar smidigt in i alla utrymmen och ger ren och fräsch luft utan ansträngning.
Denna luftrenare tar bort 99,9% av bakterier och virus och ger en hälsosammare miljö. Den är så tyst att du kan koppla av eller sova ostört, samtidigt som det energieffektiva systemet minskar elräkningarna.
Perfekt för rum upp till 30 kvadratmeter, den har ett smart auto-läge som känner av och anpassar sig efter luftkvalitetsförändringar. Andas lättare varje gång du använder den, och vet att du är omgiven av renhet och innovation.
| varumärke | Perel |
| Modell | AIRP002 |
| Primära färger | Vit |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 220 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 445 mm |
| Bredden på produkten | 350 mm |
| Vikt Produkt | 5800 g |
| Maximalt ljudnivå | 46 dB |
| Språk i manualen | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, SpaansIn Swedish (informal):Nederländska, engelska, franska, tyska, polska, portugisiska, spanska |
| Ingångsfrekvensområde | 50 Hz |
| Typ montage | Fristående |
| Längd på sladden | 1,8 m |
| Maximal ingångsspänning | 240 V |
| Minimala ingångsspänningen | 220 V |
| Antal hastighetsinställningar | 4 |
| Yta | 70 m² |
| Avtagbar tank | Nej |
| Typfiltrering | HEPA klass E12 |
| Capaciteit luftrenare | 350 m³/h |
| Kraft | 0 W |
| Material | magmuskler |