
Smart WiFi-uttaget, en del av Perels innovativa Smart-sortiment, gör det superenkelt att styra ditt hem på distans. Med bara en app kan du kontrollera en rad olika enheter, oavsett var du befinner dig. Så du behöver aldrig mer slå på och av lampor manuellt eller gissa vem som står vid dörren.
Vill du anpassa belysningen efter ditt humör eller skapa rätt stämning direkt när du kommer hem? Med den här serien kan du slå på lampor vid förinställda tider, så du aldrig kommer hem till ett mörkt hus. Perfekt för att lysa upp din dag, både bokstavligt och bildligt.
Dankzij den inbyggda Tuya-intelligensen och den användarvänliga gratisappen har det aldrig varit enklare att hantera dina prylar. Med minimal ansträngning och maximal komfort kan du styra alla elektroniska apparater i hemmet flexibelt. Glöm att vrida på knappar eller leta efter strömbrytare i mörkret.
Bespaar op je energierekening en verhoog je gemak met deze technologie van Perel. De eenvoud en veelzijdigheid van deze slimme stekkers maken ze een must-have voor elk modern huishouden.
| varumärke | Perel |
| Modell | SMART1002 |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 8,4 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 6,8 cm |
| Bredden på produkten | 5,9 cm |
| Vikt Produkt | 109 g |
| IP-värde | IP44 |
| Plats för användning | Binnen en buiten" in Swedish is "Inne och ute". |
| Maximal effekt | 3000 W |
| Ingångsfrekvensområde | 50 Hz |
| Skriv i nätadaptern | Typ E/F (Frankrike/Tyskland) |
| Timer på svenska är "timer". | Ja |
| Typ eluttag | Typ E (Frankrike) |
| Maximal nominell strömstyrka | 13 A |
| Nominell ingångsspänning | 230 V |
| Överlämningsfrekvens | 2 GHz |
| Maximalt arbetsavstånd | 25 m |
| Styrning via mobilapp | Ja |
| Smart kompatibilitet | Amazon Alexa, Google Home, Tuya |
| Räkna ner | Ja |