
UV-lampan på 6 W ser till att din insektsfälla fungerar optimalt. Med sin kraftfulla UV-strålning lockar den effektivt till sig och eliminerar flygande insekter för en miljö fri från skadedjur.
Designad för att passa perfekt i vanliga insektskontrollenheter, sparar den här på el med sin energieffektiva drift och ger dessutom omfattande täckning. Lampan har en livslängd på upp till 8 000 timmar, så du slipper byta den så ofta.
Perfekt för användning i både hem och kommersiella miljöer, den håller tyst och bekvämt rummet utan att störa atmosfären. Upplev oöverträffad pålitlighet och effektivitet med denna nödvändiga tillbehör.
| varumärke | Perel |
| Modell | GIK07LAMP |
| Bredden på produkten | 210 mm |
| Vikt Produkt | 22,5 g |
| Typ av lampa | UV |
| Diametereenhet | 15,5 mm |
| Strömförbrukningseffekt | Sure, please provide the text you'd like translated to Swedish. |
| Nominell livslängd | 8000 tjej timmar |
| Återanvändbar | Ja |
| Typ ongediertebestrijding | Insekt |
| Benämning lampa | Sure, I’d be happy to help with that! Could you please provide the text you want to be translated to Swedish? |