
Förvandla din uteplats till en lugn oas med Zonnezeil Driehoek. Med måtten 3,6 x 3,6 x 3,6 meter erbjuder det här grön-grå triangelformade solseglet en elegant kombination av stil och funktionalitet.
Konstruerad av hållbart material blockerar den effektivt skadliga UV-strålar och skapar en svalare och mer bekväm plats att koppla av eller umgås på.
Den estetiskt tilltalande designen förbättrar vilken trädgård, uteplats eller balkong som helst och passar smidigt in i olika miljöer.
Lätt anpassningsbar skapar det en perfekt plats för att läsa en solig dag eller att ha middag med vänner utan solens störningar.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSS3360GG |
| Primära färger | Grön |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 28 cm |
| Bredden på produkten | 36 cm |
| Vikt Produkt | 1150 g |
| Prima detaljerade färger | Gröngrå |
| Material (Detalj) | Polyester |
| Egenskap Material | Andas |
| I'm sorry, but "Vorm Artikel" doesn't provide enough context or meaning for a proper translation. If you could provide more information or clarify what you mean, I would be happy to help with the translation! | Driehoek translates to "triangel" in Swedish. |
| Med (Segel-)Ringar | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Nej |
| Typ Zonnedak/Segelduk | Skuggduk |
| Kwalitet/Vikt per kvadratmeter | 160 g |
| Verkande längd/höjd | 360 cm |
| Nivå av Vattentålighet | Vattenavvisande |
| Verkande Bredd | 360 cm |
| Diameter Ring/Rosett | 5 mm |
| Material | The word "Kunststof" translates to "plast" in Swedish. |