
Upplev förstklassig kommunikation hemma med IP Professional 7" Touchscreen Indoor Station. Den drivs av PoE för snygg integration och fungerar som en modern kommandocentral i ditt hem.Den har en ljusstark 7-tums pekskärm som gör varje interaktion tydlig och intuitiv. Tack vare Power over Ethernet (PoE) blir installationen enkel, vilket minskar trassel och ökar effektiviteten.Använd den för att smidigt hantera dina hemsäkerhetssystem, övervaka videoströmmar eller kommunicera mellan olika rum. Dess design är lika sofistikerad som funktionell och passar in i vilken inredning som helst.
| varumärke | EtiamPro |
| Modell | EDS150 |
| Primära färger | Zwart, Grijs |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 21 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 113,5 mm |
| Bredden på produkten | 175 mm |
| Vikt Produkt | 350 g |
| IP-värde | IP20 |
| Plats för användning | Endast inomhus |
| Skrivbordstyp | 7 tums TFT-pekskärm |
| Språk i manualen | Nederländska, engelska, franska |
| Strömförbrukningseffekt | 5 V |
| Typ montage | Väggmontering, bordsstativ |
| Skriv ljudutgång | Ingebouwd högtalare |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Maximale bedrijfstemperatuur blir "maximal arbetstemperatur" på svenska. | 50 °C |
| Minimala företagstemperatur | -10 °C |
| Strömförsörjning | Valfritt: via 12VDC-ingång, Strömförsörjning via ethernet (PoE) |
| SD-kortplats | Ja |
| Styrning via mobilapp | Ja |
| Operativsystem | Linux® |
| Smart kompatibilitet | Sure! The translation of "Autonoom" to Swedish in an informal context is "Självständig." |
| Storleksskärm | Sju i. |
| Skriv mikrofon | Inbyggd rundstrålande mikrofon |
| Voeding via Ethernet (PoE) kan in het Zweeds informeel worden vertaald als "Ström över Ethernet (PoE)". | Ja |
| The text "Netwerkinterface" is already a term that can be used informally in Swedish as "nätverksgränssnitt." | 1 RJ-45, 10/100 Mbps självjusterande |
| Nätverksprotokoll | Sure, here's the translation: RTSP, SIP, TCP/IP |
| Standard ljudkomprimering | G.711 A, G.711 U |
| Maximala företagsfuktighet | 90 % |
| Minimala företagsfuktighet | 10 % |
| Justerbar volymkontroll | Ja |
| The English word "Vergrendeling" is Dutch for "Locking" or "Lock". In Swedish, it translates to "Låsning". | 2 reläer, max. 30 VDC 2 A |
| Bitrate-ljudkomprimering | 64 kbit/s |
| Ringklocka-funktioner | Oproep, Communiceren, Ontgrendelen in het Zweeds zijn: Samtal, Kommunicera, Låsa upp. |
| Ekodämpning | Ja |
| Ljudövertryck | Ja |
| Antal larm | 8 |
| Slumpmässig åtkomstminne (RAM) | 128 MB |
| Resolutionsmonitor | 1024 x 600 |
| Aanraakteknologi | Capacitief aanraakscherm in Swedish is "capacitive aanraakscherm." However, it seems you want a casual translation. In that case, you can say "Kapacitiv pekskärm." |
| Material | magmuskler |
| Flashminne | 0 B |