
Upplev sömlös säkerhet med den toppmoderna säkerhetsdörrstyrningsmodulen designad för EDS101B och EDS101S. Med avancerad krypteringsteknik säkerställer den robust åtkomstkontroll och pålitlig drift.
Fördelarna inkluderar bättre säkerhet, enkel installation och smidig integrering med befintliga system, vilket höjer din säkerhet till nya nivåer. Modulen är utformad för att klara frekvent användning och ger pålitlig prestanda i vilken miljö som helst.
Oavsett om det används för kommersiella lokaler eller privata bostäder, garanterar den här modulen lugn och ro genom att skydda dina ingångar med precision och effektivitet – en verklig väktare för din dörrs kontrollcenter.
| varumärke | EtiamPro |
| Modell | EDS101/SECURE |
| Primära färger | Zwart, Grijs |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 25,5 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 48 mm |
| Bredden på produkten | 115 mm |
| Ingångsspänning VDC | 12 V |
| Typ montage | Väggmontering |
| Med mat | Nej |
| Maximal arbetstemperatur | 70 °C |
| Minimal arbetstemperatur | -40 °C |
| Maximala företagsfuktighet | 90 % |
| Minimala företagsfuktighet | 0 % |
| Material | magmuskler |