
Rörelsesensorbrytare - infällningsinstallation - 12V/24V. Den här kompakta sensorsbrytaren gömmer snyggt styrningen av LED-belysning. Montera enkelt den här sensorn för infällning i skåpet genom att borra ett hål på 8 mm. Du kan enkelt dölja den elektroniska styrmodulen i en förvägg. På så sätt får du en perfekt avslutad installation.
Met een handbeweging activeer je de LED-strip. Een tweede zwaai en de lichten gaan weer uit. Transformeer je ruimte met deze handige, slimme oplossing. Kies voor onze inbouwschakelaar-sensor en breng innovatie in je interieur.
| varumärke | EtiamPro |
| Modell | LQS03 |
| Kabellängd | 100 cm |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 0,6 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 13 mm |
| Bredden på produkten | 65 cm |
| Vikt Produkt | 40 g |
| IP-värde | IP20 |
| Typ montage | Inbyggnadsmontage |
| Maximale bedrijfstemperatuur blir "maximal arbetstemperatur" på svenska. | 45 °C |
| Minimala företagstemperatur | -20 °C |
| Maximal nominell strömstyrka | The text "3 A" doesn't contain specific content or context to translate; it's essentially a combination of a number and a letter. If this refers to grade or score labeling, it would still be "3 A" in Swedish. Let me know if you have any additional information or if there's something specific you'd like translated! |
| Diameter montagehål (mm) | 8 mm |
| Ingångsspänning VDC 1 | 12 V |
| Ingångsspänning VDC 2 | 24 V |
| Med mat | Nej |
| Maximalt strömförbrukning | 72 W |
| Maximaal detectiebereik in het Zweeds is "Maximalt detekteringsområde". | 20 cm |
| Minimalt upptäcktsområde | 5 cm |
| IEC-skyddsklass | Klass III |
| Breddsensor | 14 mm |
| Minsta energiförbrukning | 36 W |
| Sure, I'll translate the text for you: Ruststroom – "Rostström" | 6 mA |
| Diametersensor | 10,5 mm |
| sensortyp | Of course! However, I'll need the actual text you want translated to Swedish ("sv"). Could you please provide that? |
| Material | PC (polykarbonat) |