
KNOPPEN (SVART MED VIT PUNKT) erbjuder oöverträffad funktionalitet med en diameter på 20,8 mm och ett djup på 6 mm. Dess stilrena svarta yta med en särskiljande vit prick förbättrar synlighet och precision.
Perfekt för utrustning som kräver taktil feedback, den här ratten ger smidig kontroll vid varje vridning. Njut av blandningen av stil och praktiska egenskaper med hållbara material designade för att hålla länge och vara pålitliga i krävande miljöer.
| varumärke | JEC |
| Modell | KN206BP |
| Ø | 20,2 mm |
| A | 16,4 mm |
| B | 11,4 mm |
| D | 3,2 mm |
| E | 3,6 mm |
| F | 8,26 mm |
| C | 20,2 mm |
| H | 15,6 mm |
| G | 14,7 mm |
| I | Sure! The informal Swedish translation for "M4P0.7" is "M4P0,7". |
| Färg | Svart |